Новини технологій. 17 грудня. Керуючі компанією Research in Motion (RIM), яка випускає смартфони BlackBerry, вирішили знизити свої зарплати до одного долара.

Майк Лазарідіс - керівник Research in Motion

Як вважають керівники RIM Майк Лазарідіс (Mike Lazaridis) і Джим Балсіллі (Jim Balsillie), таким чином вони зможуть збільшити виплати інвесторам і зміцнити становище фірми.

У власності Лазарідіса і Балсіллі перебувають близько 10 відсотків акцій RIM. У минулому році обидва топ-менеджера заробили в цілому 5,1 мільйона доларів (близько 1,2 мільйона доларів склала зарплата).

На рішення керуючих RIM вплинули результати компанії за підсумками третього фінансового кварталу. Виручка RIM за цей період склала 265 мільйонів доларів, або 51 цент на акцію. Для порівняння, торік у третьому кварталі компанія заробила 911 мільйон доларів (1,74 долара на акцію).

Крім того, в RIM істотно знизили прогноз з прибутку в четвертому кварталі. Якщо раніше очікувалося, що вона складе 1,08 долара на акцію, то тепер в компанії розраховують отримати 80-90 центів на акцію.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.