Новини України. 8 грудня. Спецслужби Ізраїлю не випустили колишнього майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка в Україну, куди він хотів вирушити, щоб дати свідчення у справі екс-президента України Леоніда Кучми.

Микола Мельниченко
Мельниченка не випустили представники ізраїльських спецслужб

Про це телефоном повідомив сам Мельниченко.

За його словами, він придбав квиток на літак авіакомпанії МАУ на прямий рейс Тель-Авів-Київ, який повинен був вилетіти о 14:00 і прибути до Києва о 17:10. Але, коли екс-майор підійшов до стійки реєстрації, його зупинили представники ізраїльських спецслужб, які повідомили, що не можуть дозволити йому вилетіти в Україну.

На думку Мельниченка, причиною того, що його не випустили в Україну, є те, що Ізраїль дотримується конвенції про статус політичного біженця, яким забороняється видавати людей в ті країни, де є небезпека їхнього життя. На його переконання, ізраїльтяни, піклуючись про репутацію своєї країни, готові будуть випустити його в будь-яку країну, окрім України.

Відповідно, як заявив Мельниченко, він не вимагає від української влади ніяких гарантій його безпеки, просить лише про одне: щоб прокуратура або Посольство України в Ізраїлі допомогли йому вилетіти в Україну.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.