Новини світу. 2 грудня. Президент РФ Дмитро Медведєв закликав громадян країни витратити 4 грудня обов’язково прийти на виборчі дільниці, щоб на виборах депутатів Держдуми проголосувати за “дієздатний парламент”.

Мєдвєдєв закликав народ зробити важливий крок

“Зробіть важливу і правильну справу – приходьте на вибори депутатів Державної Думи, вирішіть, хто буде представляти вас у вищому органі законодавчої влади Росії“, – закликав президент. “Вибираючи нову Думу, ми значною мірою впливаємо на те, як буде працювати в найближчі роки федеральна влада в цілому, чи будуть реалізовані всі необхідні заходи з розвитку економіки, соціальної сфери, щодо подальшого зростання зарплат і пенсій, з реформи освіти і зміцненню здоров’я людей, заходи по боротьбі з корупцією, злочинністю; нарешті, заходи щодо захисту країни від зовнішніх загроз”, – зазначив він.

Медведєв нагадав, що в передвиборній кампанії беруть участь всі 7 зареєстрованих політичних партій.

“Відповідно до законодавства їм були створені необхідні умови для вільної і рівної конкуренції, і у вас, сподіваюся, була можливість оцінити не тільки програми партій, а й їхні конкретні справи – адже більшість з них мають фракцію в нинішній Думі“, – підкреслив глава держави.

“Вибори – одне з найвищих проявів демократії, і ваша особиста участь в них вирішить, яким буде наш новий російський парламент”, – підкреслив Медведєв. “Багато по-справжньому добрих, правильних, важливих справ робляться людьми не з обов’язку, а в силу почуття відповідальності, за покликом серця, з моральних міркувань, виходячи з розуміння того, що ніхто, крім нас самих, не зробить наше життя кращим – ніхто, крім нас “, – висловив упевненість президент.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.