Новини медицини. 14 грудня. Зайва вага – причина багатьох захворювань, зокрема діабету, проблеми з внутрішніми органами, психологічні проблеми.

За вагою дітей потрібно особливо стежити

Ці хвороби можуть виникнути не лише у дорослих, але в дітей.

Загроза діабету нависає над занадто повною дитиною з самого дитинства, проте фахівці стверджують, що ефективна дієта може зменшити ризик розвитку цього захворювання. Якщо підліткове ожиріння залишається в минулому, то організм в змозі повернутися в нормальну форму і загроза діабету мине, пишуть в НоуХауМед.

Безумовно, складно уявити, як дитина сидить на жорсткій дієті. Це просто неприйнятно, по-перше, організм росте і йому потрібна енергія для розвитку, а по-друге, не варто забувати, що діти складно cприймають будь-які обмеження.

Рішення проблеми полягає в лікуванні ожиріння. Найефективніше схуднення без дієт – програма Формед. Ця програма здатна знизити вагу дитини, ліквідувати загрозу діабету, допомогти скласти індивідуальну схему живлення та підібрати комплекс вітамінів. Всі зміни у вазі відбуваються поступово і не травмують дитячий організм.

Як правило, батьки дітей з проблемною вагою списують всі зміни на харчування. Безумовно, порушення режиму харчування, харчування “неправильними” продуктами не сприяють схудненню, але іноді причина ожиріння буває куди складнішою: харчова алергія. Тест на харчову непереносимість допомагає з’ясувати справжню причину ожиріння у дітей. Вчені довели, що якщо в організмі накопичують алергени, то вони починають гальмувати обмін речовин, що негайно відбивається на вазі дитини. Якщо з’ясувати які продукти є алергенами і виключити їх, то, можливо, дитяче ожиріння залишиться в минулому.

Інший метод з’ясування причин зайвої ваги у дитини – комп’ютерна діагностика організму. Це дослідження допоможе встановити стан всіх органів і систем, простежити як зайву вагу і супутні захворювання відбилися на їхньому стані. Комп’ютерна діагностика, крім усього іншого, виявляє наявність паразитів. Очищення організму та лікування паразитів здатні допомогти контролювати вагу.

Контроль за вагою необхідний у будь-якому віці, але діти потребують особливої ​​уваги – їх організм тільки формується, в ньому закладаються основи здоров’я на все подальше життя.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.