Новини здоров’я. 7 грудня. У Бразилії мережу фастфуду визнали винною в розвитку у дітей нездорової пристрасті до гамбургерів.

McDonald's оштрафували у Бразилії

Влада Бразилії оштрафувала американську мережу швидкого харчування McDonald’s на 1,77 млн доларів за пропаганду нездорового харчування.

Організація із захисту прав споживачів визнала, що обіди Happy Meal, до складу яких входить іграшка, розвивають у дітей пристрасть до гамбургерів, смаженої картоплі та іншої нездорової їжі.

Поштовхом для подібного рішення стала скарга групи батьків, які звинуватили мережу фастфуду в “стимулюванні формування перекручених цінностей у дітей”.

Зі свого боку, в McDonald’s заявили, що компанія не здійснювала нічого протизаконного. У мережі наголосили, що іграшки для Happy Meal можна купувати окремо.

McDonald’s вже не вперше викликає невдоволення споживачів. Останнім часом цю мережу жорстко розкритикували експерти в США. Багато з них вимагали, зокрема, щоб McDonald’s прибрав свій головний символ – рудоволосого клоуна, присутність якого, на їхню думку, впливає на вибір маленьких відвідувачів ресторану.

Варто згадати, що раніше цікаві досліди з їжею з McDonald’s проводив нью-йоркський документаліст Норман Сперлок, автор гучного фільму “Подвійна порція” (Super Size Me).

Сперлок протягом місяця харчувався виключно в McDonald’s, знімаючи все, що відбувається з ним на відеокамеру, щоб довести згубний вплив фастфуду на організм. За 30 днів 33-річний чоловік набрав 11 кг і почав відчувати проблеми зі здоров’ям. Після виходу фільму Сперлока корпорації McDonald’s довелося прибрати зі своїх ресторанів “зганьблену” суперпорцію Supersize.

Джерело Радио Маяк 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.