Новини світу. 11 грудня. 86-річна “залізна леді” відмовилася від ряду державних почестей під час церемонії, зокрема – від прольоту військових літаків і громадянської панахиди за участю широкої громадськості.

В стані здоров'я Тетчер за останній час погіршення не спостерігалося

В стані здоров’я Тетчер за останній час погіршення не спостерігалося.

Баронеса побажала, щоб труна з її тілом була виставлена для урочистого прощання в Вестмінстер Холі – великому залі будівлі парламенту країни, куди допустять лише депутатів і спеціально запрошених осіб. Крім того, на відспівуванні в кафедральному Соборі Святого Павла повинна звучати музика англійського композитора Едварда Елгара у виконанні оркестру. Згідно з волею Тетчер, тіло повинно бути віддане землі на кладовищі Королівської лікарні в Челсі, поруч з чоловіком Денісом, спочилим у 2003 році.

У церемонії прощання з легендою британської та світової політики, за словами видання, повинні будуть взяти участь Єлизавета II у супроводі членів королівської сім’ї, а також світові фігури епохи прем’єрства Тетчер, серед яких – перший президент СРСР Михайло Горбачов, вдова колишнього президента США Ненсі Рейган та інші.

Делікатне питання планування похорону Тетчер розглядається з 2007 року. Нове детальне обговорення варіантів прощання з баронесою пройде наступного тижня під головуванням члена кабінету міністрів Сполученого Королівства Френсіса Мода.

За матеріалами Ехо Москви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.