Новини світу. 7 грудня. Такого в цирку не побачиш, але в житті часом відбуваються дивні речі, непіддатливі нормальному сприйняттю.

Хлопчик сам піднявся, заплакав і пішов геть

З п’ятнадцятого поверху хмарочоса в китайському мегаполісі Шанхай впав хлопчик. Приземлившись, він піднявся і практично неушкодженим пішов назад у будинок. Випадок фантастичний, в який важко повірити, якщо б про нього не розповіла одна з центральних китайських газет “Хуаньцю шибао”. За падінням дитини, затамувавши подих спостерігало безліч очевидців.

А сталося це так. Рано вранці батьки 6-річного хлопчика Хе вирушили на ринок, залишивши його самого в будинку. Хлопчик вийшов на балкон, видерся на табуретку, щоб подивитися, в який бік попрямували батьки і, втративши баланс, перевалився через балконні огородження.

Перехожі поспішили на допомогу хлопчикові, передчуваючи найгірше. Але яким було їх здивування, коли Хе сам піднявся, заплакав і пішов геть. Потім, природно, його відправили в лікарню, де лікарі констатували, що у хлопчика, за винятком невеликої кровотечі, немає ніяких травм, що загрожують його життю.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.