Новини України. 2 грудня. У Львові представники ВО “Свобода”, ряд громадських та молодіжних організацій області, а також чорнобильці і афганці проведуть під час  візиту до міста прем’єр-міністра Миколи Азарова масові акції протесту з вимогою відставки уряду.

Львів'яни висловлять незадоволення Азарову

Про це повідомила голова Львівської обласної організації ВО “Свобода” Ірина Сех.

«Свобода» зустріне Азарова акціями протесту. Це буде не тільки «Свободівська» акція – це буде спільний протест нашої політичної сили і багатьох громадських організацій, зокрема, чорнобильців, афганців, студентів та інших. Також до нас приєднаються медики, вчителі, матері, багатодітні сім’ї, селяни, фермери і всі, хто вважає, що уряд зневажає їхні права “, – сказала Сех.

Вона також зазначила, що учасники акції спробують передати прем’єру свої вимоги, принаймні, оприлюднюють їх під час вуличної акції, якщо не вдасться передати особисто.

“Це і вимоги про виконання соціальних гарантій чорнобильців і ветеранів, протест проти пенсійної реформи, проти приватизації селянської землі. Ми нагадаємо голові уряду, що на зарплату працівникам бюджетної сфери Львівської області не вистачає 80 млн грн – тобто лікарі, вчителі, бібліотекарі залишаться на новорічні свята без зарплати. Зрештою, ми заявимо про свою вимогу відставки уряду Азарова», – заявила лідер обласних” свободівців “.

Азаров як прем’єр-міністр відповідальний не тільки за провали уряду, а й за свідому урядову політику, що наступає на соціальні права українців, податковий тиск на малий бізнес, ігнорування правами громадян, економічну війну проти народу.

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.