Новини України. 12 грудня. Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко сьогодні з лави підсудних публічно звернувся до президента Віктора Януковича і генерального прокурора Віктора Пшонки.

Луценко звернувся до президента

У своєму зверненні екс-міністр зажадав розглянути питання відставки першого заступника генерального прокурора України Рената Кузьміна за порушення ним принципу презумпції невинності і прихованого тиску на суд.

Луценко також наголосив, що на сьогоднішній день жоден український суд не підтвердив його провини.

«Головний «швець», сфабрикованої справи Луценка, Тимошенко, Іващенка, Корнійчука, робить неприпустимі заяви», – заявив екс-міністр.

Крім того, коментуючи сьогоднішню неявку в зал судового засідання колишнього начальника господарського департаменту МВС Василя Шелудько, допит якого було розпочато на минулому судовому засіданні, Луценко зазначив, що органи прокуратури вишукують різні методи, щоб свідки не були в суд і не давали показання, оскільки «справа Луценка розвалюється».

За словами екс-міністра, у нього є інформація, що вже десятки свідків під тиском Служби внутрішньої безпеки МВС написали заяви про відмову давати показання на судовому засіданні, і попросили обмежитися оголошенням в суді їх свідчень, які вони дали на досудовому слідстві.

Нагадаємо, Ренат Кузьмін заявив, що Луценко скоїв посадовий злочин і за це повинен сидіти за гратами.

«В цілому Юрій Віталійович незаконно витратив близько мільйона гривень. Він не тільки незаконно платив зарплату і пенсію водієві, незаконно перерахував гроші на святкування Дня міліції всупереч забороні Кабміну. У нас в країні під кримінальну відповідальність потрапляють і за  дрібніші розкрадання», – сказав перший заступник генпрокурора.

Джерело Фокус 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.