Новини України. 5 грудня. Печерський райсуд Києва знову переніс розгляд справи за обвинуваченням екс-голови МВС Юрія Луценка через хворобу його колишнього водія Леоніда Приступлюка.

Луценко поклав вину за хворобу Приступлюка на представників прокуратури

Наступне судове засідання призначено на наступний понеділок, 12 грудня, 09:10.

У судовому засіданні один із адвокатів Приступлюка повідомив, що його підзахисний як мінімум до п’ятниці перебуватиме на стаціонарному лікуванні, а сьогодні лікарі мають вирішити питання щодо того, робити йому операцію чи ні.

Луценко поклав вину за хворобу Приступлюка на представників прокуратури, оскільки свого часу саме за дорученням прокуратури служба внутрішньої безпеки МВС забрала Приступлюка з лікарні, не давши йому можливості пройти повний курс лікування, через що його хвороба зараз загострилася.

Екс-міністр закликав представників прокуратури “покаятися в церкві” за це.

Як відомо, 28 листопада бригада швидкої медичної допомоги госпіталізувала Приступлюка, який є одним з обвинувачуваних у справі Луценка, із зали засідань Печерського районного суду Києва.

За даними адвокатів, у Приступлюка сталося загострення хвороби нирок. У зв’язку з госпіталізацією Приступлюка судове засідання було перенесено на 30 листопада, а потім на 5 грудня.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.