Новини України. 14 грудня. 14 грудня Луценку виповнюється 47 років, але друзів і рідних до нього у СІЗО не пустять.

Сьогодні Луценкові виповнюється 47 років

14 грудня Юрій Луценко зустріне свій перший день народження у в’язниці. Йому виповниться 47 років.

Як повідомили в Госпенітенціарній службі, ніяких поблажок в такі дні ув’язненим не роблять – ні побачення з рідними, ні подарунків, пише Сегодня.

“Безумовно, нам би дуже хотілося особисто привітати лідера партії, але у нас вже є папір за підписом судді Вовка, де сказано, що підстав для такої зустрічі немає”, – сказав нам напередодні нардеп від НУ-НС Юрій Стець.

Як відомо, 28 грудня виповниться рік відтоді, як Луценко почав обживати камеру СІЗО, і майже 7 місяців – з моменту, як суддя Вовк почав слухати його справу. За цей час багато свідків відмовилися від своїх попередніх свідчень. У ЗМІ навіть пішов поголос, що влада спеціально розвалює справу екс-міністра, щоб показати: правосуддя у нас – не виборче.

“До виборів справа точно триватиме. Щоб він сидів у СІЗО, не міг зареєструватись, не міг прийняти активної участі в кампанії. Він же людина непідконтрольна, “політичний дебошир”. Він може додати опозиції драйву”, – каже політолог Вадим Карасьов.

Його колега Кость Бондаренко, навпаки, вважає, що тримати екс-міністра у в’язниці владі немає сенсу.

“Вихід Луценко навіть вигідний нинішній владі. Адже неконтрольований Луценко може перетворитися на фактор дестабілізації в опозиційному середовищі. Плюс – хороший сигнал для Європи“, – вважає Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.