Новини України. 8 грудня. Спікер Верховної Ради Володимир Литвин виступає проти купівлі місцевими чиновниками дорогих автомобілів, “оскільки це невчасно”.

Володимир Литвин
Литвин говорить, що недоречно депутатам купувти дорогі авто

Про це він сказав у середу у Житомирі, коментуючи рішення Житомирської міськради про виділення 600 тисяч гривень на придбання службового автомобіля для мера Житомира Володимира Дебоя.

“Купівля дорогих автомобілів місцевими чиновниками – це негативне явище, оскільки це несвоєчасно”, – говорить Литвин.

За словами спікера, “такі дії не пояснюються якимись аргументами”.

“Коли влада сьогодні говорить про те, що зараз дуже складно, коштів не вистачає, щоб реалізувати всі соціальні програми і одночасно витрачає такі гроші, то ніякі пояснення, навіть найвагоміші, не сприймаються. Я повинен сказати, що такі питання несвоєчасні”, – зазначив Литвин.

Крім того, він сказав, що спостерігає таку ж ситуацію в українському парламенті.

“Пільги народних депутатів будуть урізані. Я стою на тому, що повинна залишитися лише заробітна плата і, можливо, проїзд депутата, але чітко фіксований і виключно в напрямку виборчого округу. Не може бути того, що люди своїх представників ненавидять усіма фібрами своєї душі. Хоча для цього є підстави”, – зазначив Литвин.

Як відомо, Житомирська міська рада на сесії 24 жовтня виділила 600 тисяч гривень комунальному підприємству “Управління автомобільних доріг” на придбання службового автомобіля для мера Житомира Дебоя.

Джерело Українська правда 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.