Новини України. 9 грудня. Майже половина менеджерів найближчим часом планує змінити роботу.

жінка-робота-офіс
19,3% опитаних люблять свою роботу і вважають свою компанію кращою

Лише кожен п’ятий українець задоволений своєю компанією, і далеко не всі готові міняти роботодавця заради більш високої зарплати.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua.

Майже половина (39,5%) менеджерів найближчим часом планує змінити місце роботи. Кожен третій тільки замислюється над відходом зі своєї компанії, і лише 26,2% працівників не планує щось змінювати.

19,3% опитаних люблять свою роботу і вважають компанію, в якій працюють, кращою. 38% респондентів називають свого роботодавця «середнячком» – не краще і не гірше за інших. 7,59% менеджерів негативно ставляться до своєї компанії, і не бачать в ній якихось перспектив для кар’єрного зростання. А 6,1% настільки не люблять свого роботодавця, що готові звільнитися за першої ж можливості.

Українці більш задоволені своєю роботою, ніж росіяни. Результати аналогічного опитування, проведеного в Росії, показали, що 21,5% наших північних сусідів не задоволені своїм роботодавцем. В Україні таких всього 13,6%.

В опитуванні взяло участь 10 944 респондента. 6544 – росіяни, а 4 400 – українці. 75% респондентів в даний момент працевлаштовані, а 25% – шукають місце роботи. Всі респонденти анонімні, але з однієї ip-адреси можна відповісти тільки один раз.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.