Новини України. 6 грудня. Сьогодні в Ленінському райсуді м. Луганська триває чергове, десяте, слухання кримінальної справи щодо сина народного депутата України від Партії регіонів, депутата Луганської міськради Романа Ландика.

З'ясувалося, що у Коршунової все-таки було діагностовано струс мозку

Його звинувачують у хуліганстві за частиною 3 статті 296 КК України. В ніч з 3 на 4 липня 2011 року в луганському ресторані «Баккара» сталася бійка за участю Ландика і 20-річної моделі Марії Коршунової.

У суді вже відбувся допит двох лікарів Марії Коршунової з третьої Луганської міської лікарні – Сергія Недошивіна та Світлани Соколової.

Так, в ході опитування Сергія Недошивіна з’ясувалося, що у Марії Коршунової все-таки було діагностовано струс мозку, однак ніяких подробиць медик повідомити більше не зміг.

У свою чергу, адвокат Романа Ландика Наталія Суслікова запропонувала лікарю прийти на наступне судове засідання вже з історією хвороби Марії Коршунової.

Суддя підтримала клопотання, і Сергій Недошивін буде запрошений на наступне засідання суду.

Після допиту Недошивіна почався допит другого лікуючого лікаря Марії Коршунової – Світлани Соколової. Однак у зв’язку з тим, що й вона нічого не пам’ятає, Наталя Суслікова клопотала про те, щоб вона також прийшла на наступне судове засідання з історією хвороби постраждалої Коршунової. Клопотання адвоката було підтримане.

За матеріалами Восточный вариант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.