Новини авто. 19 грудня. Британські виробники Land Rover і Jaguar не мають наміру показувати свої моделі на майбутньому автосалоні в Детройті.

Range Rover Evoque
Індійці не хочуть, щоб Land Rover з'явився в Детройті

За рішенням нинішнього власника цих компаній, індійського концерну Tata, виробники можуть віддати перевагу виставці в Нью-Делі, яка відбудеться в той самий час.

Судячи з усього, зі зміною власників у британських виробників примусово змінилися пріоритети: вперше компанії Jaguar і Land Rover відмовляються від участі у Детройтському автосалоні.

Керівництво концерну Tata, до складу якого входять британські компанії, вирішило, що експозиції цих двох марок будуть на іншому кінці планети – в Нью-Делі. Саме з причини конфлікту між двома автосалонами було прийнято рішення відмовитися від участі в Детройтській виставці, так як з точки зору керівництва Tata швидко зростаючий азіатський ринок британським виробникам куди важливіший.

Виставка Auto Expo, яка стартує в Нью-Делі 7 січня, вважається найбільшим автосалоном в Індії. Цього року у виставці планують взяти участь близько півтори тисячі експонентів з 23 країн світу. Крім того, на двох останніх автосалонах виробники і так відзначилися яскравими прем’єрами – в їх числі концепти Land Rover DC100 і Jaguar C-X16.

Зазначимо, що у кросовера Range Rover Evoque є всі шанси отримати титул “Північноамериканського позашляховика року-2012” – підсумки конкурсу оголосять в Детройті.

За матеріалами automotive news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.