Новини України. 1 грудня. Колишня соратниця віце-прем’єра Сергія Тігіпка у партії “Сильна Україна” Олександра Кужель критикує експеримент влади “Непрямі методи оцінки доходів громадян”.

Олександра Кужель
Олександра Кужель

Нагадаємо, експеримент починається сьогодні, 1 грудня. Він передбачає перевірку інспекторами соцслужби матерів-одиначок, які отримують соціальну допомогу.

За словами Олександри Кужель, влада заявляє, що в бюджеті немає коштів, але ще ні разу не було такого, щоб зарплати не отримали народні депутати або міністри. Водночас для населення грошей немає. Екс-соратниця Тігіпка заявила, що порадила колись членам уряду менше красти.

“Я пропоную всім матерям-одиначкам привести своїх дітей до Павленка, а це Уповноважений Президента України з прав дитини, і до Тігіпка”, – сказала Олександра Кужель в ефірі програми “Сніданку з 1+1”.

За її словами, такий законопроект могли написати для того, щоб посміятися з влади.

Відзначимо, що, згідно з експериментом, інспектори ходитимуть по сусідах, в яких питатимуть як живе матір-одиначка. Соціальну допомогу не призначатимуть тим жінкам, які мають кондиціонер, велосипед, скутер, посудомийну машину, хто робить ремонт з використанням дорогих будматеріалів. Також інспекторів цікавитиме, чи живе жінка з партнером, чи отримує кошти з-за кордону і чи має породистих тварин.

Відзначимо, низка експертів вже розкритикували таку ініціативу влади. За їхніми словами, влада продовжує вирішувати бюджетні проблеми за рахунок бідного населення, забезпечуючи одночасно чиновників розкішними речами. Багаті чиновники не звітують людям, на що вони витрачають кошти.

Новий експеримент влади, на думку фахівців, ефекту дасть небагато: допомога матерям є мізерною. Крім того, додаткові витрати з бюджету потрібні для проведення інспекції.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.