Новини України. 7 грудня. Тиждень тому експерти “Укрметртестстандарту” виявили невідповідність українським стандартам безпеки і якості продовольства в кримських ковбасах.

Ковбаса із шматочком щура

Страшна новина прийшла з Криму. За інформацією місцевих журналістів, не так давно житель кримського селища Нижньогірського виявив в купленій ним ковбасі шматок щурячого м’яса з шерстю. Нижньогірські санепідеміологи вже підтвердили наявність щурячого м’яса в ковбасі.

Ковбаса “Майська” торгової марки “Дружба народів” була придбана в одному з місцевих магазинів. За словами кримчанина, прийшовши додому, він вирішив розігріти ковбасу в мікрохвильовій печі. Нарізаючи смачний продукт, він побачив, що з одного шматочка стирчить шматок м’яса з шерстю. Після цього він відніс її в магазин і влаштував скандал. Дирекція магазину надала йому на ковбасу всі документи. Як не дивно, але вони виявилися в повному порядку.

Після того, як була проведена експертиза, виявилося, що це насправді м’ясо пацюка. За словами покупця, найсумніше те, що ця ковбаса так і продається в цьому магазині, та ж сама і тієї ж партії.

Згідно з протоколом дослідження проб харчових продуктів від 2 грудня, який був складений Нижньогірською районною СЕС, “в доставленій пробі на розрізі виявлено: шматочок щура з характерним хутряним покровом”. Висновок санітарного лікаря однозначний: “дана проба за органолептичними даними не відповідає ДСТУ 4435:2005”.

За матеріалами facenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.