Новини України. 4 грудня. На думку першого президента незалежної України Леоніда Кравчука, влада додала сили опозиції на виборах, ув’язнивши її лідерів – Юлію Тимошенко та Юрія Луценка.

Леонід Кравчук
Кравчук не знає, хто має вагоміше слово

“І ще не відомо, коли буде міцнішим слово Тимошенко – з-за ґрат чи на волі, коли почнуться вибори. Я думаю, що народ схильний підтримувати тих, хто принижений. Тому слово Тимошенко з-за ґрат може мати колосальну силу. Я про це кажу владі, щоб вони добре думали”, – заявив Кравчук, передає Радіо Свобода.

Водночас Кравчук наголосив, що влада діє так, як дозволяє їй народ, і, на його думку, немає підстав говорити про політичну помсту.

“Я не кажу, що сидять вони [Тимошенко і Луценко] правильно чи неправильно. Вони сидять, з моєї точки зору, на основі неправильних рішень і неправильних кримінальних законів, які залишилися ще з часів СРСР. І ці закони можна використати або на добро, або на зло. В даному разі правоохоронні органи і судова система використали їх проти України“, – пояснив свою точку зору Кравчук.

Верховна Рада 17 листопада ухвалила нові правила виборів.

Народний депутат України, лідер партії “Фронт Змін” Арсеній Яценюк у свою чергу заявив, що ухвалений виборчий закон дає можливість опозиції виграти ці вибори і сформувати демократичну більшість у парламенті нового скликання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.