Новини здоров’я. 22 грудня. Біля 19% подружніх пар стикаються із проблемою безпліддя.

Чоловіки лише зрідка погоджуються на належне діагностування та лікування

Про це під час Громадської ради поінформувала головний спеціаліст Департаменту материнства, дитинства МОЗ Ірина Чибісова.

Під час засідання Чибісова розказала про напрямки діяльності міністерства у сфері забезпечення репродуктивного здоров’я українців.

“Офіційні дані свідчать про те, що біля 19% подружніх пар зіткнулися із проблемою безпліддя. При цьому цей показник у значній мірі обумовлений також і станом здоров’я чоловіків, які лише зрідка погоджуються на належне діагностування та лікування“, – зазначила вона.

В той же час представники Церков відстоюють позицію, що деякі сучасні методи лікування безпліддя, що передбачають маніпуляції з ембріонами, мають абортивний характер.

Український контекст дискусії лікарів, яка відбувається на міжнародному рівні, на тему “Етичні засади: суспільство і медицина” представив головний лікар Клінічної психіатричної лікарні м. Львова Олександр Фільц, наголосивши, що на сьогодні в медицині спостерігається проблема, коли етичні ідеї та моральні принципи заміщаються формально визначеними нормами.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.