Новини України. 8 грудня. На лікування, згідно прикладених до матеріалів справи чеків, Коршунова витратила 1 тис. 213 грн., але ця сума не остаточна.

Коршунова витратила 1 тис. 213 грн на лікування

Марія Коршунова, постраждала під час бійки з депутатом Луганської міськради Романом Ландиком, отримала мінімум 5 тис. доларів компенсації від сім’ї Ландика.

Інформація про те, що Коршунова отримала від сім’ї Ландика компенсацію в еквіваленті 5 тис. доларів, міститься в матеріалах очної ставки. Сама постраждала не називає суму компенсації: на відповідне запитання адвоката Ландика Наталії Суслікової вона відмовилася відповідати.

У матеріалах справи також міститься інформація про те, що, згідно чеків, на лікування Коршунової було витрачено більше 1 тис. 213 грн. Але ця сума неостаточна, оскільки на той момент лікування не було завершено.

Відповідаючи на питання прокурора, Коршунова заявила, що витрати на лікування їй були компенсовані в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше сам Ландик-молодший у суді заявляв, що Коршунова завдала йому тілесні ушкодження, – зокрема, лікар підтвердив травму голови, струс мозку, йому накладали шви. Крім того, був пошкоджений одяг: майка – понад 2 тис.грн., джинси – понад 4 тис.грн., а кеди, за його словами, “теж недешеві”.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.