Новини світу. 24 грудня. Коханки на свята обходяться чоловікам дорожче, ніж дружини.

Коханки отримують кращі подарунки, ніж дружини

За статистикою, невірні чоловіки витрачають на подарунки своїм таємним коханим більше, ніж на подарунки дружинам.

Чоловіки, у яких є коханки, готові витратити на їх подарунки на 12% більше, ніж на сюрприз для дружини. У британському опитуванні взяли участь 2 000 чоловіків, які зізналися, що відклали в середньому 124 фунта для покупки подарунка коханці, і 109 фунтів для подарунка своїй дружині. На питання про те, що саме вони обирають як подарунок на Різдво для своїх жінок, 89% чоловіків відповіли, що коханкам вони, як правило, дарують якусь декоративну дрібничку чи прикрасу. Дружинам подібний подарунок вибирають лише 42% чоловіків. Зазвичай, типовим подарунком для дружини є щось практичне і корисне для дому, і тільки 3% зрадників купують «побутові» подарунки коханкам.

«Різниця в подарунках, які чоловіки купують коханкам і дружинам, відображає їх різне ставлення до ролі цих жінок. Коханка для них частіше є своєрідною прикрасою їхнього життя, даючи їм секс і пристрасть без особливої емоційної прихильності. Тому вони отримують менш практичні, придатні лише для прикраси, подарунки», – пояснюють дослідники.

З іншого боку, з часом стосунки чоловіка з дружиною стають менш романтичними і більш практичними. Чим слабкіше сексуальний інтерес до дружини – тим більш практичними стають подарунки.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.