Новини України. 20 грудня. Перший віце-прем’єр вважає, що Україна може розраховувати на додаткове зростання своєї економіки на 2% в рік.

Андрій Клюєв
Андрій Клюєв рахує прибутки

Після вступу в угоду про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом, яка є складовою частиною договору про асоціацію, Україна може розраховувати на додаткове зростання своєї економіки на 2% на рік. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, передає ЛінгаБізнесІнформ.

“Хоча де-факто угода поки не парафована, успішне закінчення політичних переговорів – досить серйозний прорив. Ми йшли до цього не один рік, і прекрасно відомо, що дорога була непростою. І результати будуть не загально дипломатичними, а конкретними: це і зона вільної торгівлі, і прогрес у спрощенні візового режиму. Я згоден, що проект договору достатньо амбітний, тобто ставить сміливі і перспективні цілі “, – підкреслив Клюєв, якого цитує прес-служба першого віце-прем’єра.

Коментуючи можливість остаточного підписання угоди, Клюєв зазначив:

“Є підстави вважати, що це відбудеться не пізніше ніж через рік. Ще деякий час може зайняти ратифікація, але не думаю, що це буде довго. Поки ж стоїть завдання парафування договору, в якому ні багато ні мало 2 тис. сторінок. А це як мінімум 10,5 годин чистої роботи “.

За його словами на це піде близько півтора місяця. Клюєв також додав, що від української сторони займатися парафуванням буде заступник міністра закордонних справ Павло Клімкін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.