Новини України. 14 грудня. Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко вважає, що крапку в питанні визнання ветеранів Української повстанської армії поставить історія.

Віталій Кличко
Кличко не поважає УПА

“Я вважаю, що на сьогодні нерозумно піднімати ці питання, які ведуть до напруги в українському суспільстві”, – сказав він у програмі Володимира Познера в ефірі російського Першого каналу.

“Моя особиста думка – ці питання не треба чіпати. Треба об’єднуватися навколо цінностей, навколо нашого майбутнього. Треба будувати наше майбутнє, а не копирсатися в нашому минулому… Лише історія дасть об’єктивну оцінку цим діям”, – додав Кличко, відповідаючи на питання, чи вважає він, що ветеранів УПА і ВВВ треба прирівняти у пільгах.

“Велика частина людей каже, що солдати УПА боролися один проміжок часу проти фашизму, боролися також з Червоною армією, вони боролися, відстоюючи інтереси України”, – додав лідер партії “УДАР”.

“Якщо людина одягнула форму СС, тобто чітко… вона зафарбувала себе в ті кольори, в які зафарбувала себе… Ті люди, які підтримували фашизм, викликають лише негативні емоції у мене особисто, знаючи історію, я таких людей ні підтримувати, ні захищати – я ніколи не робив і не збираюся цього робити”, – підкреслив Кличко.

ВІДЕО

Джерело Українська правда

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.