Новини України. 1 грудня. За словами фахівця, на Україну чекає доля Атлантиди.

Київське море - небезпечне для світу

Про це повідомив Василь Кредо, керівник незалежної міжнародної групи вчених з прогнозування наслідків катастроф. За його словами Київське водосховище прирікає Київ на долю Помпеї, а на Україну чекає доля Атлантиди.

Пояснюючи свій прогноз, Кредо зазначив, що в раді Європи питання про повну ліквідацію Київського моря як об’єкта піднімався неодноразово. Для міжнародного співтовариства $ 1 млрд. для такої мети – не проблема.

На Заході, за словами Кредо, вважають, що Україні неможливо серйозно допомогти, тому що окрім Київського водосховища у нас є ще 6 гребель і 17 наземних атомних реакторів в аварійному стані.

Дніпровський каскад з наукової точки зору – похилий крутоперепадний об’єкт. Якщо внаслідок якої-небудь події постраждає Київська ГЕС, або станеться навіть невеликий землетрус, то земляна дамба тридцятикілометрової зони завалиться. Її аварійність становить сьогодні 93%. Тоді на Оболонь, Троєщину та інші лівобережні райони Києва, на Україну і Європу з вод Київського моря обрушиться радіоактивне цунамі. Територія, на якій осяде радіоактивний мул, реабілітації не підлягає протягом тисячу років.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.