Новини спорту. 9 грудня. Угоду про облаштування та управління офіційною фан-зоною Євро-2012 Києва 8 грудня підписали столична міська державна адміністрація та ТОВ «Холідей Сервіс».

Для України планується безпрецедентний 3D-мапінг на будівлю КМДА

У церемонії підписання договору про співпрацю взяв участь заступник голови КМДА Анатолій Голубченко та представник офіційного оператора, координатор проекту Вілен Матвєєв. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили в прес-службі КМДА.

«Київська фан-зона буде найбільшою не лише в Україні, а й у Європі, тож і відповідальність за її організацію надзвичайно велика. Для того, щоб робота з організації головного місця дислокації футбольних фанів була проведена якісно, ми провели конкурс, який виграло ТОВ «Холідей Сервіс». Це компанія, яка має великий досвід в організації та проведенні масових заходів. Тож тепер, спільними зусиллями, ми розпочнемо вже конкретну реалізацію наших задумів та вимог УЄФА стосовно майбутньої фан-зони Києва», – зауважив Анатолій Голубченко.

Він також додав, що підготовка офіційної фан-зони передбачає виконання комплексу заходів. Адже це не лише розробка цікавої розважальної програми для вболівальників, це і охорона правопорядку, низка комунальних питань, контроль за благоустроєм території та санітарним станом, забезпечення медичного патрулювання, рятувальних служб тощо. Усім цим напрямкам сьогодні столична влада приділяє максимум уваги.

Про деякі сюрпризи київської фан-зони, які чекають на гостей столиці, розповів представник офіційного оператора, координатор проекту Вілен Матвєєв: «Ми плануємо зробити безпрецедентний для України 3D-мапінг на будівлю КМДА. Сподіваємось, що це буде найбільший екран в Україні, що дасть змогу вболівальникам слідкувати за усіма деталями футбольного чемпіонату. Зараз над розробкою дозвільної програми, а також організаційних моментів працює спеціально створена робоча група з 25 осіб. До складу групи увійшли як вітчизняні, так і іноземні фахівці».

Нагадаємо, 3D-мапінг – технологія, яка дозволяє проекціювати зображення на різноманітні поверхні.

Начальник Головного управління підготовки та проведення Євро-2012 Тетяна Слишик поінформувала, що під час чемпіонату на території фан-зони працюватимуть три великі екрани, на яких транслюватимуть усі матчі турніру.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.