Новини світу. 14 грудня. Іспанська компанія Inditex SA, власник модної мережі Zara, збільшила продажі в третьому кварталі на 4,8% – до 3,5 мільярдів євро.

ZARA нарощує продажі і збільшує прибуток

Про це йдеться в звіті компанії.

Водночас це був найповільніший квартал з 2001 року для компанії, незважаючи на нарощення валового прибутку.

Продажі Inditex в Європі, основному ринку компанії, впали, зокрема через теплу зиму. Проте одяг краще продавався в Азії, де ринок розвивається. В одному Китаї компанія відкрила 79 нових магазинів, збільшивши їхню кількість до 250 в 42-ох містах країни.

Нагадаємо, одяг компанії Zara не пройшов тестів на якість в Китаї

Перші магазини Zara з’явилися також в Південній Африці, Тайвані та Азербайджані. Крім того планується відкриття в Грузії та Перу.

Inditex продовжує розширювати мережу по всій планеті. Компанія з Галіції впродовж дев’яти місяців відкрила 358 магазинів (приблизно 10 магазинів в тиждень), досягнувши в кінці жовтня загальної кількості 5 тисяч 402 в 45-ти країнах світу.

До третього кварталу бренди компанії, зокрема Massimo Dutti, Pull&Bear та Oysho впровадили онлайн-магазини. Компанія поки не оголошує результатів продажів через Інтернет.

Прибуток EBITDA компанії зріз на 5,8% до 956 мільйонів євро, тоді як чистий прибуток зріс на 6,8% – до 586 мільйонів євро.

Inditex володіє брендами ZARA, Massimo Dutti, Bershka, Pull і Bear, Stradivarius. Чистий прибуток Inditex виріс на 32% у 2010 фінансовому році – до 1,73 млрд євро. Власник концерну Аманчо Ортега увійшов до десятки найбагатших людей світу за версією Forbes.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.