Новини медицини. 9 грудня. Вага людини не залежить від кількості її, а від того чим вона харчується.

вітамін B, їжа
Здорової їжі можна їсти багато

Фахівці Школи охорони здоров’я Гарварда стверджують, що для досягнення оптимальної ваги достатньо виконувати їхні вказівки і правильно харчуватися, виключивши з раціону все ненатуральне, інформує НоуХауМед.

Проведені дослідження за участю більше 12 тисяч добровольців довели, що вага ніяк не залежить від кількості з’їденої вами їжі, а залежить від того, чим людина харчується. Цілком ймовірно, що деякі люди і не здогадуються про те, що кожен день вживають продукти, на які мають приховану алергічну реакцію. Саме це може виявитися головною причиною проблем зі здоров’ям. Сьогодні таку реакцію легко можна виявити за допомогою тесту IMUPRO 300.

Якщо ж раціон складається тільки з натуральних продуктів, і дієта збалансована, то можна схуднути і одночасно зберегти, і навіть поліпшити здоров’я.

Як стверджує професор Британського фонду з харчування Айне О’Коннор, найважливішою умовою для схуднення є калорійність їжі, а не її кількість. Тобто, якщо людина звикла до якихось певних страв, не потрібно від них відмовлятися. Досить правильного підходу до вибору продуктів. Якщо це, наприклад, макарони, то вони повинні бути з твердих сортів пшениці, якщо м’ясо, то його корисніше буде вживати у вареному або запеченому вигляді. Корисні тушковані овочі, які істотно знижують загальну калорійність їжі.

Таким чином, навіть якщо ви з’їсте в 2 рази більше, ніж зазвичай, але це буде порція здорової їжі, то ви можете при цьому отримати менше калорій, зауважують вчені. Для зниження калорійності їжі лікарі рекомендують замінити продукти швидкого приготування і смажену їжу низькокалорійними продуктами. Дотримуючись цих нескладних правил в їжі, можна значно легше схуднути не тільки без шкоди для здоров’я, але й з користю для організму.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.