Новини політики. 20 грудня. Прокурор Лілія Фролова наголосила, що екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко маніпулює суспільною свідомістю, заявляючи про те, що може бути присутня в Апеляційному суді тільки в горизонтальному стані.

Фролова звернула увагу на те, які капці стояли біля ліжка Тимошенко

Про це прокурор сказала журналістам під час перерви в Апеляційному суді.

“Я вважаю, що це маніпулювання суспільною свідомістю і більше нічого. Як пам’ятаєте, ЗМІ показували по телебаченню камеру медичної частини, де знаходиться засуджена Тимошенко і, до речі, я звернула увагу на те, які капці стояли біля ліжка. Біля ліжка стояли капці (на високій – Ред.) платформі. Якщо в людини болить спина, чи буде вона носити каблук або велику платформу? Звісно ж ні”, – наголосила прокурор.

Фролова підкреслила, що згідно з довідкою медчастини СІЗО, то стан здоров’я Тимошенко дозволяє їй брати участь у судовому засіданні у звичайних умовах.

“Немає ніякого повідомлення про те, що вона має можливість бути на суді у горизонтальному положенні. Такого в довідці немає. Там чітко зазначено, що вона має можливість брати участь у судовому засіданні у звичайних умовах”, – зазначила вона.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.