Новини світу. 15 грудня. Витік радіоактивних речовин на першому ізраїльському ядерному реакторі в Дімоні (пустеля Негев) за роки його роботи призвели до серйозних захворювань багатьох працівників, у тому числі появи у них злоякісних ракових пухлин.

Свідок захисту визнав, що витоки радіоактивних речовин мали місце

Близько 50 колишніх і нинішніх робітників і службовців об’єкта подали в суд на адміністрацію реактора, вимагаючи грошової компенсації за втрачене здоров’я.

На першому судовому слуханні в середу адвокат потерпілих повідомив про наявні документальні свідчення того, що в результаті збоїв в системі безпеки реактора були випадки радіоактивного зараження не тільки на території самого підприємства, але і місцевості навколо нього.

Свідок захисту, колишній заступник відділу безпеки реактора Дан Літа визнав, що витоки радіоактивних речовин мали місце. За його словами, “подібні прикрі інциденти відбувалися відразу після спорудження реактора, відбуваються вони і до цього дня”.

Слухання продовжаться після того, як звинувачення представить витребувані суддею окружного суду Петах-Тікви документи, що підтверджують заяви позивачів.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.