Новини України. 1 грудня. 30 листопада в 16:37 ізраїльською поліцією затриманий екс-майор Управління Держохорони Микола Мельниченко.

Микола Мельниченко
Миколу Мельниченка зловила ізраїльська поліція

Як повідомив пресі сам Микола Мельниченко, його незабаром відпустили.

Як розповів’кс-майор, його затримали на підставі оголошення в розшук через Інтерпол на вимогу СБУ. За словами Мельниченка, спецслужби України надали ізраїльським інформацію про те, що він може зробити замах на Президента України Віктора Януковича у разі зустрічі з ним.

Нагадаємо, що 30 листопада розпочався державний візит до Ізраїлю Віктора Януковича. Крім того, Микола Мельниченко повідомив, що хотів передати Януковичу якісь, за його словами, важливі документи. Він стверджує, що документи допомогли б істотно знизити рівень корупції в Україні, а так само повернути державі десятки мільярдів вкрадених коштів.

Крім цього екс-майор стверджує, що володіє документами, які можуть допомогти викрити відступників в спецслужбах країни. Згідно з повідомленням Мельниченка, оточення Президента України було заздалегідь поінформоване про його намір.

Мельниченко заявив, що ізраїльська поліція визнала, нібито Україна їх «підставила».

Як повідомлялося раніше, проти Миколи Мельниченка було порушено кримінальну справу за розголошення державної таємниці, перевищення посадових повноважень та використання підроблених документів. 29 липня 2011 Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Печерського районного суду Києва від 23 червня 2011 року, яким той відмінив постанову екс-генпрокурора України Святослава Піскуна від 1 березня 2005 року, яким було закрито кримінальну справу стосовно Мельниченка.

Досудове слідство відновили після того, як справа надійшла в СБУ. 23 вересня 2011 слідчий СБУ виніс постанову про оголошення Мельниченка в розшук, з 14 жовтня він перебуває в міжнародному розшуку. Шевченківський районний суд Києва 18 жовтня 2011 задовольнив подання СБУ про обрання екс-майору Миколі Мельниченку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Сам майор Мельниченко пізніше поширив інформацію в ЗМІ, що знаходиться в Ізраїлі.

За матеріалами УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.