Новини України. 25 грудня. Голова Iвано-Франкiвської облдержадмiнiстрацiї Михайло Вишиванюк вважає закономiрним свiй вступ до лав Партiї регiонiв.

Михайло Вишиванюк

“Це закономiрний крок, тому що Партiя регiонiв (при владi), президент представляє Партiю регiонiв i несе вiдповiдальнiсть. То як я можу бути при владi, не будучи членом цiєї команди? Це нонсенс”, – сказав вiн у суботу у вечiрньому ефiрi мiсцевої ТРК “3-Студiя”.

При цьому Вишиванюк подiлився своєю думкою про цивiлiзований пiдхiд до змiни влади.

“У США просто: прийшли республiканцi – демократи, до побачення, всi пишуть заяви й усi йдуть зi своїх посад. Прийшли демократи – республiканцi написали”, – розповiдав вiн.

Вишиванюк зазначив, що коли в Українi вiдбувається змiна влади, кожен тримається за владу.

“Як реп’ях кожуха. I ще критикує владу, говорить, що я в опозицiї, будучи на посадi. До кого в опозицiї – сам до себе?”, – сказав голова обладмiнiстрацiї.

Тому вiн вважає логiчним свою приналежнiсть до Партiї регiонiв.

“Я вважаю логiчним кроком роздiляти вiдповiдальнiсть за стан справ у державi, за стан справ в областi разом iз президентом. Це логiчно, й iнакше бути не може”, – пiдсумував Вишиванюк.

Раніше Вишиванюк, який до цього був безпартiйним, вступив до Партiї регiонiв. На обласнiй конференцiї Партiї регiонiв 26 грудня йому вручать партквиток.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.