Новини України. 5 грудня. Український бізнес має великий інтерес до отримання нових контрактів від іракського уряду та співпраці з іракськими приватними компаніями.

Грищенко зустрівся з главою МЗС Іраку

Про це заявив Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко під час зустрічі зі своїм іракським колегою Хошіяром Зебарі, яка відбулася в рамках Міжнародної конференції з питань Афганістану в Бонні.

“Керівник українського зовнішньополітичного відомства відзначив, що в контексті посилення економічної складової в діяльності вітчизняної дипломатії, зокрема, в рамках роботи з Радою експортерів при МЗС України, чітко окреслився інтерес українських підприємств до присутності на ринку Іраку”, – інформує прес-служба МЗС.

Водночас Хошіяр Зебарі відзначив, що офіційний Багдад в цілому задоволений попередньою співпрацею з українськими постачальниками високотехнологічної продукції та зацікавлений у розширенні такого партнерства. Глава МЗС Іраку подякував за підтримку Україною його держави у важкі для неї часи після повалення диктатури Саддама Хусейна.

Міністри закордонних справ також обговорили перспективи активізації політичного діалогу на високому та найвищому рівнях.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.