Новини України. 15 грудня. Інспектор ДАІ під час чергування переконав 23-річну дівчину не вбивати себе у Херсонській області.

ДАІ
ДАІ рятує від самогубства

Наряд дорожньо-патрульної служби заступив у нічне чергування на стаціонарний пост ДПС “Пасат”, що на 11 км автодороги Херсон-Джанкой-Феодосія-Керч, розповідає прес-служба ДАІ у Херсонській області.

Близько 10-ї години вечора, біля поста зупинився водій легковика, який повідомив старшому наряду капітану міліції Павлу Романчуку, що на відстані близько 5 км на автодорожньому мосту через річку Дніпро за металевим огородженням, нахилившись униз до води стоїть дівчина, яка, судячи з її поведінки, збирається стрибнути з мосту.

Прибувши на місце інспектори ДПС побачили дівчину, яка збиралася стрибнути.

“Було видно, що вона у розпачі, і на спроби інспекторів заговорити з нею спочатку не реагувала. Та потім правоохоронцям вдалося привернути її увагу. Прапорщик міліції Максим Замятін спитав у дівчини ім’я та почав розмову. Крок за кроком, і інспектори поволі переконали 23-річну дівчину відмовитися від фатального кроку”, – розповідають в ДАІ.

Співробітники ДПС допомогли їй дістатися через металеве огородження до пішохідної доріжки та посадили її у патрульний автомобіль.

Молода жінка розповіла, що посварилася із чоловіком та вирішила вкоротити собі життя, стрибнувши з мосту. На пропозицію інспекторів ДАІ відвести її додому чи до лікарні, дівчина відмовилася. Втім заспокоївшись, попросила відвести її до селища Піщанка, де мешкають її рідні.

Нагадаємо, 10 грудня інспектори ДАІ врятували від самогубства 23-річну дівчину в Луганську, яка, будучи на підпитку, вирішила стрибнути з мосту.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.