Новини України. 15 грудня. Сьогодні питання безпеки дорожнього руху в контексті Євро-2012 частково вирішене для VIP-гостей і практично не вирішено для людей.

Іноземцям буде важко пересуватися громадським транспортом під час Євро-2012

Про це сказав віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко під час круглого столу “Проблеми забезпечення безпеки дорожнього руху та шляхи їх вирішення в приймаючих містах чемпіонату Європи 2012 року з футболу”.

Він наголосив, що на сьогоднішній день практично нічого не зроблено для системи організації дорожнього руху в центральних частинах міст у дні проведення матчів та в нематчові дні. Не продумано системи під’їзних шляхів, автомобільних стоянок, дорожніх знаків тощо навколо стадіонів. Микола Томенко зауважив, що відповідні проекти за цими напрямками, виходячи з наданої містами інформації, практично не розроблені ще в жодному місті.

“Якщо не буде радикальних змін, то у містах, які прийматимуть Євро, життя буде фактично паралізовано на час матчів”, – наголосив політик.

Для прикладу Томенко повідомив, що лише в столиці України не вистачає щонайменше трьох тисяч місць для паркування.

“Для того, щоб прибрати машини з тротуарів у центрі Києва необхідно побудувати 15 сучасних паркінгів, натомість інвестиційні конкурси, за інформацією КМДА, тільки мають відбутися, а коли почнеться будівництво – невідомо”, – цитує Миколу Томенка прес-служба політика.

“Не краща ситуація й в інших містах”, – додав він.

Віце-спікер відмітив, що поки немає жодної інформації про те, як буде відбуватися інформаційне забезпечення функціонування громадського транспорту у містах, що приймають Євро-2012. Окрім того, він додав, що немає чіткої інформації стосовно організації зони догляду і паркінгу автомобільного транспорту цільових груп.

“Найбільш нагальне питання – це парковки на в’їздах до міст, так звані перехоплюючі зони, де гості зможуть залишити свої автомобілі, щоб продовжувати пересуватися по місту на громадському транспорті по спеціально організованих маршрутах”, – сказав Микола Томенко.

“Одним словом, якщо не почати серйозної роботи, то як і йшлося у найгірших прогнозах – Євро перетвориться у свято лише для VIP-гостей“, – підсумував він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.