Новини медицини. 16 грудня. Як показують наукові дослідження, серйозні захворювання найчастіше стають причиною надмірної ваги.

Лікування ожиріння допоможе уникнути хвороб

Гіпогонадизм. Захворювання, викликане зниженням активності чоловічих статевих залоз (яєчок). Як відомо, ці статеві залози виробляють тестостерон (статевий гормон) і саме цей гормон впливає на формування тіла чоловіка, розвиток мускулатури, спалювання жиру.

З’ясувати причину цього захворювання практично неможливо, так як воно може бути вродженим або розвинутися в дитинстві, або в старшому віці.

Тривожні ознаки захворювання:

Непропорційний розвиток фігури (високий зріст, але вузькі плечі);
Жіночий тип ожиріння (збільшення молочних залоз, пухке тіло);
Відсутність волосся на обличчі (борода/вуса);
Накопичення жиру в області живота (характерно для придбаного гіпогонадизму). Це вісцеральний жир і, накопичуючись, він стягує внутрішні органи, порушуючи їх роботу. Крім того, починається вироблення лептину, переважної тестостерон.

Як уникнути розвитку захворювання та його згубних наслідків:

Регулярно проводити обстеження організму.
При наявності захворювання контролювати рівень тестостерону.
Якщо фахівець попередив Вас про можливий розвиток гіпогонадизму, Вам варто провести очищення організму, почати контролювати свою вагу, вибрати ефективну дієту (відмова від м’яса, алкоголю, жирних продуктів на користь натуральних і необроблених, але дуже корисних – сироїдіння, пити корисну воду) і почати займатися спортом.

Інсулінома. Це утворення, розташоване в підшлунковій залозі. Головна функція підшлункової залози полягає у виробленні інсуліну. Інсулін допомагає доставити молекули глюкози в клітини, що дає всім тканинам організму енергію. При розвитку інсуліноми відбувається підвищення рівня інсуліну, мозок реагує на це сигналом і голод (потреба в глюкозі).

Ознаки інсуліноми.

Постійний голод;
Порушення серцевого ритму (почастішання серцебиття).

Що робити, якщо є ризик розвитку захворювання:

Регулярно спостерігатися у ендокринолога;
Приймати ліки, які пригнічують виділення інсуліну, тільки за призначенням лікаря;
Операційне втручання, як крайня міра лікування захворювання.

Хвороба Іценко-Кушинга. Розташований в головному мозку, гіпофіз відповідає за вироблення адренокортикотропного гормону. Цей гормон впливає на вироблення гормонів у залозах надниркових залоз. Порушення діяльності гіпофіза (пухлина), веде до порушення всього гормонального балансу в організмі, а відповідно і засвоєння жиру.

Ознаки розвитку пухлини в гіпофізі:

Жирові відкладення на тілі у незвичайних місцях (обличчя, шия, груди, спина);
Місяцеподібне особа;
Зміна кольору обличчя зі звичайного на багряно-червоний.

Що робити при симптомах захворювання:

Визначити наявність пухлини може тільки медичний центр, самостійно неможливо встановити це захворювання.
Для лікування фахівець може або призначити прийом ліків, що знижують вироблення гормонів у надниркових, або порекомендувати операцію (видалення пухлини в гіпофізі).

Яке б не було захворювання, його вплив на організм завжди негативний. Перелічені хвороби не випадковий набір недуг, а ті, які, крім негативного впливу, змінюють його структуру і зовнішній вигляд. Зміна зовнішнього вигляду – це, насамперед, ожиріння.

Лікування ожиріння, викликаного цими захворюваннями – один із ступенів до здоров’я, так як зайва вага і сповільнені процеси в організмі будуть значно гальмувати відновлення організму.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.