Новини політики. 28 грудня. На президентських виборах 2010 року Гриценко публічно збирав гроші на банківський рахунок на свою виборчу кампанію.

Гриценко пообіцяв, що Громадянська позиція піде на вибори з відкритими списками

Партії Громадянська позиція для приходу до влади потрібні люди і гроші. Про це заявив лідер партії, народний депутат Анатолій Гриценко, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Зокрема, відповідаючи на питання, що необхідно для приходу до влади політиків його формації, Гриценко сказав: “Дві речі: люди і гроші. Люди, які додадуть свій інтелектуальний, менеджерський, агітаційний ресурс, і гроші, щоб наші ідеї і позиції донести до десятків мільйонів українських громадян”.

“Над створенням команди працюємо. Партія повинна бути відкритою для нових людей та нових ідей. Тільки тоді вона матиме перспективу. Залучатимемо в команду не тільки партійців, а також громадських діячів, моральних і професійних людей, які не є членами партії, але які здатні в будь-яких, навіть складних умовах працювати ефективно на загальний результат”, – додав він.

При цьому Гриценко пообіцяв, що Громадянська позиція, незважаючи на відсутність такої законодавчого вимоги, піде на парламентські вибори з відкритими списками: “Громадянська позиція в минулу п’ятницю ухвалила принципове рішення: ще до того, як кандидат від партії реєструватиметься офіційно, повинна бути оприлюднена інформація про цю людину. Зокрема, автобіографія, декларація про доходи та витрати, дипломи та свідоцтва про освіту та інші документи, щоб всі громадяни, кожен, хто того бажає, міг ознайомитися з кандидатом у депутати і сказати своє слово”.

“Наша партія наполягатиме, щоб при формуванні загальних списків від опозиції, а також при узгодженні кандидатів від опозиції в мажоритарних округах ці принципи прозорості і відкритості були забезпечені”, – підсумував народний депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.