Новини України. 2 грудня. Депутат Верховної Ради, член фракції Блоку “Наша Україна-Народна Самооборона”, лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко допускає, що входження України до Євразійського економічного співтовариства може привести до розколу країни.

Гриценко боїться, що Україна зникне

Про це йдеться в повідомленні прес-служби депутата.

“Якщо влада зараз закриє європейську перспективу і поведе нас дружними рядами в Євразійський союз, це може викликати поділ країни і зникнення України в нинішньому її вигляді з карти Європи, без перебільшень”, – сказав Гриценко.

Він вважає, що президенту Віктору Януковичу немає сенсу бути присутнім 19 грудня на засіданні міждержавної ради ЄврАзЕС.

“20 років ми довго думали про багатовекторність, а насправді тупцювали на місці. Наші сусіди, у тому числі з колишніх республік СРСР, швидко використали свій шанс і потрапили в Євросоюз. Зараз у нас також є шанс”, – сказав депутат.

Гриценко вважає, що рух до ЄС є стратегічним завданням для України.

Нагадаємо, 1 грудня Янукович заявив про намір України брати участь в саміті ЄврАзЕС в Росії 19 грудня у якості спостерігача.

У той же день Міністерство закордонних справ заявило, що Україна сподівається на парафування угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на саміті “Україна – ЄС” 19 грудня в Києві.

Раніше Янукович назвав інтригами дискусію про можливі відвідини ним засідання міждержавної ради ЄврАзЕС 19 грудня.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.