Новини політики. 12 грудня. Сьогодні, глава МЗС України Костянтин Грищенко заявив, що у Києва є всі шанси успішно провести саміт Україна-ЄС 19 грудня.

Грищенко заявив, що у Києва є всі шанси успішно провести саміт Україна-ЄС

«Я переконаний, що у нас існують всі можливості отримати успішний саміт 19 числа», – сказав Грищенко після переговорів зі своїм угорським колегою Яношем Мартоні в Києві.

Він зазначив, що на сьогоднішній день відпрацьовуються всі деталі для того, щоб провести саміт на якісному, високому рівні.

Грищенко підкреслив, що візит комісара ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле є черговим етапом підготовки до цього заходу. За словами міністра, в ході візиту засуджуватимуться питання, які стоять на порядку денному відносин Україна-ЄС.

«Ми розуміємо, що Угода про асоціацію відповідає інтересам як України, так і ЄС, і, як сказала Кетрін Ештон, виступаючи в Європарламенті, це не подарунок Україні, це взаємовигідна угода», – резюмував Грищенко.

У свою чергу глава МЗС Угорщини підкреслив, що Будапешт підтримує євроінтеграційні прагнення України та підписання Угоди про асоціацію найближчим часом.

«Ми знаємо, що існують певні труднощі, однак угорська сторона впевнена, що 19 грудня мають бути завершені переговори і Угода повинна бути парафована”, – підкреслив Мартоні.

Нагадаємо, 19 грудня у Києві відбудеться саміт Україна-ЄС на якому сторони мають намір парафувати Угоду про асоціацію України з ЄС.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.