Новини світу. 6 грудня. У столиці Греції знову спалахнули заворушення.

У столиці Греції знову спалахнули заворушення

У зіткнення між студентами і поліцією вилилася мирна акція, присвячена пам’яті підлітка, який загинув від кулі правоохоронця три роки тому.

На площі Синтагма перед будівлею грецького парламенту радикально налаштовані студенти ведуть справжні вуличні бої з поліцейськими, закидаючи їх камінням і пляшками із запальною сумішшю. У відповідь поліція вже застосувала сльозогінний газ, але студенти і не думають розходитися.

Починалося все досить мирно – як демонстрація на згадку про загиблого школяра. Рівно 3 роки тому поліцейський застрелив 15-річного підлітка, і це вже було приводом для багатомісячних зіткнень на вулицях Афін.

Про те, що молоді люди зберуться сьогодні вшанувати пам’ять свого товариша, було відомо заздалегідь. У центр столиці було стягнуто понад п’ять тисяч співробітників правопорядку, але уникнути сутичок не вдалося.

За минулі три роки Греція вступила в період важкого економічного спаду, викликаного борговою кризою. І це призвело до ще більшого зростання протестних настроїв в суспільстві.

ВІДЕО

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.