Новини технологій. 11 грудня. Компанія Google оголосила про випуск нової програми Google Currents для мобільних пристроїв на основі операційної системи Android, а також планшетів iPad і смартфонів iPhone.

Google Currents можна безкоштовно завантажити в Android Market і Apple App Store

Ця програма являє собою, по суті, збірку електронних публікацій – Google співпрацює з 150 партнерами, в результаті на Google Currents з’являться повнорозмірні матеріали з CNET, AllThingsD, Forbes, Saveur, PBS, Huffington Post, Fast Company і так далі. Причому, контент оптимізований для смартфонів і планшетів.

Додаток можна налаштувати, зазначивши, які саме публікації користувач хотів би отримувати. Також можна додавати RSS, фото та відео-потоки, публікації з Google + і Google Reader і багато іншого.

Крім того, що така добірка цікавих матеріалів може бути зручна користувачам, видавці теж отримали зручну можливість опублікувати щось у Google Currents – для цього реалізовані зручні і прості інструменти, відзначає Google.

Користувачі ж Google + можуть поділитися статтями і відео зі своїх Кіл. Google Currents вже можна безкоштовно завантажити в Android Market і Apple App Store в США.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.