Новини технологій. 13 грудня. Компанія Accuvant LABS оцінила безпеку трьох найбільш поширених браузерів – Internet Explorer, Chrome і Firefox.

Фахівцям була надана повна свобода у виборі критеріїв оцінки безпеки

При винесенні вердикту експерти спиралися, передусім, на практичну ефективність захисту користувачів від онлайнових атак, посилань на шкідливі сайти тощо.

Кількість усунених «дір» в браузерах і час, що витрачається на випуск поновлення після виявлення уразливості, не відігравали головну роль, оскільки, як зазначається, «баги» є в будь-якому комплексному програмному забезпеченні.

Перше місце з безпеки експерти Accuvant LABS віддали браузеру Chrome компанії Google. На другому місці виявився Internet Explorer, а замикає трійку Firefox. Інші веб-оглядачі, зокрема Opera і Safari, не розглядалися.

Потрібно зауважити, що дослідження проводилося з подачі Google. Проте, як стверджується, була надана повна свобода у виборі критеріїв оцінки безпеки.

Ринкові частки Internet Explorer, Chrome і Firefox на початку грудня становили в світовому масштабі відповідно 40,1, 26,0 і 25,1 відсотка.

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.