Новини здоров’я. 16 грудня. Після того, як узаконили офіційне оформлення відносин між гомосексуалістами, в американському штаті Массачусетс представники сексуальних меншин почали рідше хворіти.

геї, гомосексуалісти
Неможливість офіційно оформити стосунки є причиною стресу для гомосексуалістів

Гомосексуалісти, що проживають в штатах, в яких шлюби між ними дозволено, відрізняються більш міцним здоров’ям, менше страждають від стресу, рідше ходять до лікаря і, відповідно, знижують витрати держави на медичне обслуговування.

Зокрема, в штаті Массачусетс кількість візитів в клініці, що спеціалізується на здоров’ї представників сексуальних меншин, знизилося на 13%, а витрати держави стали менше на 14%. Виняток становлять чоловіки з ВІЛ-інфекцією, яким як і раніше потрібна медична допомога.

«Легалізація гомосексуальних шлюбів може бути корисною не тільки для здоров’я представників сексуальних меншин, а й для суспільства в цілому і для економіки країни», – вважають автори дослідження.

Як показали попередні роботи, відсутність можливості офіційно оформити стосунки є причиною стресу для геїв, лесбіянок і бісексуалів.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.