Новини України. 11 грудня. Головного редактора газети “Сегодня” Ігоря Гужву відсторонено від роботи слідом за гендиректором видання Оленою Громницькою.

Гужва повідомив, що продовжує виконувати свої обов'язки

Як повідомляють джерела “Української правди”, відповідне рішення оголосила директор з розвитку медійного бізнесу СКМ Катерина Лапшина в ніч з п’ятниці на суботу.

“Мотивація така: якщо є дві сторони конфлікту і розслідування проводитиметься по обох, то вони обидва і повинні бути відсторонені від роботи в редакції до завершення розслідування”, – сказав співрозмовник.

За його словами, існує інформація про те, що Гужві і Громницькій взагалі буде заборонено з’являтися в будівлі редакції. На думку журналістів, таким чином Лапшина хоче взяти керування газетою в свої руки, щоб з часом розставити на посади лояльних до себе людей.

Лапшина зрозуміла, що Громницька була її помилкою. Але перемога Гужви може стати її особистою поразкою. Адже тепер Лапшина може не утриматися у своєму власному кріслі. І тому вона намагається представити конфлікт між редакцією і менеджментом, як конфлікт між двома людьми”, – сказав співрозмовник.

“Ми заявили Лапшиній, що розглядаємо і її як сторону конфлікту і проситимемо Ріната Ахметова відсторонити її від розслідування”, – додав він.

Водночас сам Гужва повідомив, що продовжує виконувати свої обов’язки, оскільки ніяких офіційних наказів про своє відсторонення не бачив.

За його словами, Лапшина дійсно в п’ятницю пізно ввечері прийшла до редакції і заявила про рішення про відсторонення від посади головного редактора. Проте вона не змогла дати чітку відповідь на питання, чиє це рішення і де відповідний наказ.
На уточнююче запитання, в якому статусі перебуває головний редактор, за його словами, Лапшина відповіла: “Ви продовжуєте виконувати свої обов’язки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.