Новини спорту. 8 грудня. Головний лікар “Формули-1” Сід Воткінс подав у відставку.

Сід Воткінс подав у відставку

83-річний британець очолював Інститут FIA (Міжнародної автомобільної асоціації) впродовж багатьох років. Він подав у відставку під час засідання FIA в Нью-Делі. Виконавчий комітет організації прийняв відставку професора, йдеться в повідомленні FIA.

Воткінс буде почесним президентом Інституту.

“Для мене було честю працювати в Інституті з початку його створення. Я гордий результатами, яких ми досягли і нашими планами на майбутнє в сфері безпеки в автоперегонах”, – сказав він.

За словами Сіда Воткінса, він буде брати участь в роботі FIA і на посаді почесного президента.

Його посаду зайняв Жерар Сайлан (екс-заступник Воткінса), а крісло заступника президента дісталося Гаррі Конеллі. Французький професор хірургії Сайлан був першим помічником Уоткинса з жовтня 2006 року, а в 2008 році француз також отримав пост президента медичної комісії FIA.

Нейрохірург Сідні Ерік Воткінс починав кар’єру у Формулі-1 в 1978 році, коли Берні Екклстоун запросив його очолити медичну бригаду на Гран-прі. Через три сезони Воткінс отримав посаду президента медичної комісії федерації FISA і протягом наступних двадцяти років регулярно проїжджав по трасах Формули-1 перед стартом кожної гонки в кабіні медичного автомобіля. У жовтні 2004 року Воткінс об’єднав три робочі групи, які займалися дослідженнями безпеки в автоспорті, під егідою Інституту FIA. Організація фінансується фондом FIA допомогою щорічних грантів.

Сід Воткінс вважається однією з ключових фігур у зниженні небезпеки автомобільних гонок. З ім’ям британського професора пов’язують порятунок життів Дідьє Піроні в 1982-м, Рубенса Баррікелло в 1994-м і Мікі Хаккінена в 1995 році.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.