Новини світу. 19 грудня. “Великим наступником” Кім Чен Іра у Північній Кореї став його син Кім Чен Ун.

Кім Чен Ин
Кім Чен Ун - "вождь" КНДР

Цю інформацію оголосило Державне агентство новин Північної Кореї (KCNA)

Це перша згадка в північнокорейських ЗМІ про Кім Чен Уна як про наступника Кім Чен Іра.

Раніше в ЗМІ неодноразово з’являлася попередня інформація про те, що Кім Чен Ун є найбільш ймовірним наступником Кім Чен Іра на посаді глави КНДР, після смерті останнього.

Нагадаємо, Кім Чен Ір помер 17 грудня 2011р. під час поїздки по країні, проте про його смерть стало відомо тільки сьогодні. Причиною смерті став гострий інфаркт міокарда разом з гострою серцевою недостатністю в пізній стадії.

“Кім Чен Ір помер під час поїздки на поїзді від психічної і фізичної перевтоми, викликаної роботою на благо Батьківщини”, – повідомило центральне телебачення країни.

Похорон Кім Чен Іра відбудеться в Пхеньяні 28 грудня 2011р..

Після повідомлення про смерть Кім Чен Іра, Японія та Південна Корея зібрали екстрене засідання урядів. Південна Корея також, на всякий випадок, привела армію в повну боєготовність.

Кім Чен Ун народився 8 січня 1982р. Він закінчив міжнародну школу в Швейцарії і продовжив освіту в Університеті імені Кім Ір Сена в Пхеньяні. Недавно йому батько присвоїв звання генерала. Він одружений. В ЗМІ також з’являлася інформація про те, що Кім Чен Ун має ті ж проблеми зі здоров’ям, що були і батька, зокрема, діабет і серцево-судинну недостатність через нестачу фізичних вправ.

Як і батько, Кім Чен Ун любить поп-культуру і стежить за баскетбольними матчами американської ліги НБА. У Нього також є два старших брати Кім Чен Чхол і Кім Чен Нам.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.