Новини України. 13 грудня. Радник президента України Ганна Герман вважає синів Віктора Януковича дуже порядними і сердечними людьми, які не люблять реклами.

Герман любить усю родину Януковичів

Про це повідомляє Сегодня.

Політик розповіла, що вони обидва, щоб потрапити до президента, записуються і чекають своєї черги, так як і усі: “Так було, коли ми були в опозиції, і зараз так само. Такі деталі іноді говорять дуже багато”.

Як заявила Герман, вона знає дітей Януковича Олександра і Віктора з 2005 року – це були, за її словами, “дуже важкі часи”.

“Не знаю про їх статки, а судити з публікацій, знаючи їх упередженість, не готова. Я їх обох дуже люблю – вони дуже сердечні, мають свою систему цінностей, співчуття до людей і багато допомагають бідним, не рекламуючи цього. Молодшого я люблю особливо – він був мені опорою у важкі хвилини мого життя – не знаю, як би я це все пережила, якби він не підтримав мене тоді. І Олександр, і Віктор – дуже хороші люди, як і їхня мама. Мені дуже шкода, що преса цинічно знущається над нею. Вона – порядна, чесна і чиста жінка”, – сказала Герман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.