Новини України. 4 грудня. Радник президента Ганна Герман виключила скорочення квоти національного аудіовізуального продукту в ефірі телерадіокомпаній.

Ганна Герман
Доки жива Герман, українська музика лунатиме

Про це вона сказав в інтерв’ю “5 каналу” в суботу, повідомляє Українська правда.

“Поки ми з вами живі, поки ми з вами працюємо і маємо вплив на ситуацію, ніхто не буде мати права зменшити квоти для української пісні, для української музики в теле-і радіоефірі”, – заявила вона.

При цьому Герман додала, що влада багато робить для захисту і збереження національної культури та культурної спадщини.

За її словами, вжито всіх необхідних заходів для припинення будівництва у буферній зоні національного заповідника “Софія Київська”, і надалі таке будівництво вестися не буде.

Радник президента також закликала громадян повідомляти органам влади про всі виявлені порушення.

Як повідомлялося, 3 листопада Верховна Рада скоротила квоту національного аудіовізуального продукту з 50% до 25% в ефірі телерадіокомпаній. Автором законопроекту є депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко. При цьому багато опозиційних депутатів закликали президента ветувати цей документ.

Через кілька днів голова Верховної Ради Володимир Литвин доручив парламентському комітету з питань свободи слова та інформації підготувати уточнення до цього закону.

У той же час президент Віктор Янукович заявив, що прийняття даного закону ініціювали певні радіокомпанії. За його словами, закон прийнятий неостаточно, і депутати повторно його розглянуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.