Новини авто. 11 грудня. Концерн General Motors оголосив про укладення партнерської угоди з японською фірмою Teijin Limited.

Напрацювання японської фірми дозволяють випікати деталі менш ніж за хвилину

Угода передбачає розробку доступного за ціною вуглепластикового матеріалу, який можна було б використовувати на масових автомобілях.

Зазначимо, що раніше аналогічні угоди уклали BMW (з німецькою компанією SGL Group) і Daimler (з японської Toray).

За словами представників GM, в якості партнера компанія Teijin Limited була обрана через те, що вона володіє інноваційною технологією виробництва посилених вуглеволокном термопластикових елементів. У концерні твердять, що напрацювання японської фірми дозволяють випікати такі деталі менш ніж за хвилину, що дозволяє знизити витрати на виробництво і зробити карбон доступним для масових машин. Поки на створення компонентів з вуглепастика більшість виробників витрачає кілька годин.

«Наша співпраця з Teijin дає можливість радикально змінити те, як карбон використовується в автомобільній індустрії. У цієї технології є потенціал для того, щоб повністю змінити існуючу ситуацію і продемонструвати прагнення GM до інновацій», – заявив голова ради директорів американського концерну Стів Гірскі.

Зазначимо, що в рамках угоди компанія Teijin також з наступного року створить технологічний центр у США.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.