Новини авто. 14 грудня. Електромобіль Ford Focus Electric, замовлення на який вже приймаються в трьох штатах Америки, витрачає енергію економніше, ніж електрокар Nissan Leaf і гібрид Chevrolet Volt.

Запас ходу автомобіля - близько 100 миль (160 кілометрів)

Наведена економічність «Фокуса» на електротязі – витрата електрики, перерахована в літрах споживаного палива, становить 100 миль на галон, або 2,35 літра на сто кілометрів пробігу. У «Ліфа» цей показник становить 99 миль на галон (2,37 літра), а у «Вольта» – 93 милі на галон (2,5 літра). Як відзначають представники компанії, «електро-Фокус» став першим п’ятимісцевим автомобілем з таким рівнем економічності.

Приміром, поїздка на відстань 80 миль на електричному Ford Focus обійдеться в 2,1 долара (виходячи з вартості кіловат-години електроенергії в США), але в порівнянної машині того ж класу, але з бензиновим мотором – вже в 8,8 долара США .

У США електромобіль Ford Focus продається за 39,2 тисячі доларів, однак власник такої машини зможе отримати податкові пільги в розмірі в 7500 доларів у рамках державної програми зі стимуляції покупки екологічно чистих автомобілів.

Focus Electric оснащений 92-кіловатним двигуном. Запас ходу автомобіля – близько 100 миль (160 кілометрів), а час зарядки батарей становить від 3 до 4 годин при підключенні до побутової розетки з напругою 240 вольт.

За матріалами motor

У 2012 році ця модель буде випущена обмеженим тиражем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.