Новини здоров’я. 20 грудня. Перо не тільки гостріше кинджала – воно ще й міцніше соляної кислоти.

Фломастер виявився в робочому стані

З шлунку 76-річної пацієнтки, яка роками «мучилася з животом», лікарі витягли … фломастер, що лежав там багато років.

Випадок, описаний в «Британському медичному журналі» (British Medical Journal Case Reports), воістину не має прецедентів. Сканування шлунково-кишкового тракту жінки, яка страждає заворотом кишківника, дозволило лікарям виявити подовгастий об’єкт в її шлунку.

Коли пацієнтку запитали, що це може бути, вона пригадала, що 25 років тому випадково проковтнула чорний фломастер. За її словами, вона збиралася помацати свої мигдалини за допомогою фломастера, стоячи на сходах з невеликим дзеркалом у руках.

Раптове падіння змусило її проковтнути фломастер, який знайшов притулок в її шлунку на довгі роки. Жінка розповіла про те, що трапилося чоловікові і лікарям, однак вони поставилися до цього з недовірою. Рентгенівські знімки, зроблені тоді, не показали нічого незвичайного.

Хоча зараз пацієнтка страждає від проблем з травленням, фломастер тут абсолютно ні до чого. Проте, лікарі вирішили вилучити чужорідний об’єкт з її шлунка, привівши в приклад випадок з дитиною, у якої через проковтнуту кулькову ручку в кишківнику утворилася діра.

Цікаво, що, незважаючи на роки, проведені в шлунку, фломастер виявився в робочому стані. За словами лікарів, цей випадок навчив їх тому, що пацієнтам слід довіряти більше, якими б нереальними не здавалися їх історії.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.